13 Qershor, 2024

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Paguaj kurban direkt online: kbiprizren.com

Të nderuar qytetar,
Bashkësia Islame, pranon pagesat për blerjen dhe therjen e kurbanit.
Pagesa për një kurban është 160.- €.
Kurbani është obligim, për të gjithë ata besimtarë, që kanë mundësi materiale.
Zyret e KBI-Prizren, janë të hapura, nga 07-19 h.
Zoti, kabull! Zoti ju shpërbleftë, për çdo kontribut!

This will close in 40 seconds